Přihlášky na závody
Krosového poháru 2019

Přihlášení na Kros Českým rájem - delší trasa 19.5.2019

Registrace do 18.5.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Kros Českým rájem - delší trasa dne 19.5.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Andělová Monika 1970 Olympia Spartan training KH Masters ženy390,-Zaplaceno
Andrísek Ľubomír 1984 Praha Vlci390,-6516040095
Beránková Eva 1971 Hradec Králové Masters ženy390,-6511023054
Bistraninová Karolína 1980 Pchery Gazely390,-Zaplaceno
Boľová Miriam 1968 Žilina Veteránky390,-Zaplaceno
Cibulka Stanislav 1981 Boll Vlci390,-Zaplaceno
Cveček Martin 1974 Traceur Šumperk Masters muži390,-Zaplaceno
Czernek Miroslav 1982 Měšice Vlci390,-Zaplaceno
Čičala Michal 1987 Lokomotiva Lieskove Vlci390,-Zaplaceno
Dittrichová Petra 1987 Konice Gazely390,-Zaplaceno
Dutý Jaroslav 1981 Sokol Kněžmost Vlci390,-Zaplaceno
Eichinger Jaroslav 1988 Vlci390,-Zaplaceno
Eyberger Milan 1978 Bootcamps Masters muži519,-Zaplaceno
Haislová Radka 1992 Vimperk Gazely390,-Zaplaceno
Holzbauer Jan 1974 Masters muži390,-Zaplaceno
HUDECOVÁ Dagmar 1972 AKAZA Žilina Masters ženy390,-Zaplaceno
Husák Martin 1976 Praha 4 Masters muži390,-Zaplaceno
Janda Martin 1990 HO Boryš Vlci390,-Zaplaceno
Ježek Michal 1978 Bjež Racing Team Masters muži390,-Zaplaceno
Jurek Jiří 1983 Vlci390,-Zaplaceno
Kajzarová Linda 1990 Gazely390,-Zaplaceno
Kaminski Zdeněk 1977 PORPR Masters muži390,-Zaplaceno
Khalsa Siri Jodha 1950 Vlkov (Dobřeň) Legendy muži290,-6501042765
Klein Dalibor 1975 Model Obaly Masters muži390,-Zaplaceno
Kleinerová Tereza 1997 Liberec Gazely390,-Zaplaceno
Kohoutová Petra 1975 Jihlava Masters ženy519,-6504031956
Koťátková Věra 1978 Masters ženy390,-Zaplaceno
Kováčik Stanislav 1984 Šemeňáci Vlci390,-Zaplaceno
Krajíček Vojtěch 1988 Hrubý styl Vrchlabí Vlci390,-Zaplaceno
Kunz Tomáš 1990 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Lejsek Marek 1988 3+ Vlci390,-Zaplaceno
Lohová Monika 1980 Šneci v běhu Gazely390,-Zaplaceno
Louda David 1981 Vlci390,-Zaplaceno
Makovička Petr 2001 Třebíč Vlci390,-Zaplaceno
Makovičková Petra 1981 Třebíč Gazely390,-Zaplaceno
Medlik Jan 1991 Nwow Jičín Vlci390,-Zaplaceno
Mejzr Dušan 1974 Veverky Masters muži390,-6515045063
Moravec Ladislav 1992 Kladno Vlci390,-Zaplaceno
Nevrkla Jaroslav 1975 Nehvizdy Masters muži390,-Zaplaceno
Nováková Martina 1964 Slavia Žižkov - Voláč Veteránky390,-Zaplaceno
Pišová Věra 1976 Hradec Král Masters ženy390,-6511026253
Rákosník Šimon 1983 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Rohlicek Radek 1988 Vlci390,-6514044936
Rolinc Lukáš 1984 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Schwagerová Veronika 1990 Sněží Gazely390,-Zaplaceno
Strachota Marek 1988 Vlci390,-Zaplaceno
Večerková Marcela 1981 Veverky Gazely390,-6515046917
Vránek Lukáš 1980 Vlci390,-Zaplaceno
Závadská Eva 1975 Masters ženy390,-Zaplaceno
Zvěřina Tomáš 1977 Magna team Masters muži390,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Outdoor media s.r.o.,
DIČ: CZ26194554
Číslo účtu: 2900016752/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)