Přihlášky na závody
Krosového poháru 2019

Přihlášení na Kros Českým rájem - delší trasa 19.5.2019

Registrace do 17.5.2019 17:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Kros Českým rájem - delší trasa dne 19.5.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Abaffy Pavel 1990 Vlci390,-Zaplaceno
Adamec Michal 1987 Vlci390,-Zaplaceno
Andělová Monika 1970 Olympia Spartan training KH Masters ženy390,-Zaplaceno
Andrísek Ľubomír 1984 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Bartoš Jan 1984 BeAst shapes Vlci490,-Zaplaceno
Beier Petr 1978 Běhej Poděbrady Masters muži390,-Zaplaceno
Bělocká Jana 1973 MattoniFreeRun Liberec Masters ženy519,-Zaplaceno
Beneš Petr 1984 Praha Vlci490,-Zaplaceno
Beránková Eva 1971 Hradec Králové Masters ženy390,-6511023054
Bistraninová Karolína 1980 Pchery Gazely390,-Zaplaceno
Bobysud Martin 1971 Masters muži390,-Zaplaceno
Boháč Jan 1981 R4F Vlci390,-Zaplaceno
Boľová Miriam 1968 Žilina Veteránky390,-Zaplaceno
Boudný Honza 1974 FF Michle Masters muži390,-Zaplaceno
Bryksí Barbora 1979 BKL Machov Masters ženy390,-Zaplaceno
Budaj Radoslav 1986 Hurrá team Vlci390,-Zaplaceno
Cibulka Stanislav 1981 Boll Vlci390,-Zaplaceno
Cveček Martin 1974 Traceur Šumperk Masters muži390,-Zaplaceno
Czernek Miroslav 1982 Měšice Vlci390,-Zaplaceno
Čadil Josef 1981 Laufteam Kněžmost Vlci490,-6516054321
De Pena Daniel 1994 Pfeizer Vlci390,-Zaplaceno
Dědková Šárka 1962 MattoniFree Run Liberec Veteránky390,-Zaplaceno
Dittrichová Petra 1987 Konice Gazely390,-Zaplaceno
Dlab Ladislav 1970 Roztoky Masters muži490,-Zaplaceno
Dohalsky Vladimír 1972 Mladá Boleslav Masters muži390,-6529049475
Dutý Jaroslav 1981 Sokol Kněžmost Vlci390,-Zaplaceno
Eichinger Jaroslav 1988 Vlci390,-Zaplaceno
Etamé Emile 1994 Vlci390,-Zaplaceno
Eyberger Milan 1978 Bootcamps Masters muži519,-Zaplaceno
Fišerová Markéta 1979 Masters ženy390,-Zaplaceno
Haislová Radka 1992 Vimperk Gazely390,-Zaplaceno
Holzbauer Jan 1974 Masters muži390,-Zaplaceno
Hroneš Michael 1974 Masters muži390,-Zaplaceno
Hrubá Klára 2001 Velké Popovice Gazely490,-Zaplaceno
HUDECOVÁ Dagmar 1972 AKAZA Žilina Masters ženy390,-Zaplaceno
Hůlka Lukáš 1982 Vegan Power Vlci390,-Zaplaceno
Husák Martin 1976 Praha 4 Masters muži390,-Zaplaceno
Jakl Jaroslav 1967 Praha 5 Veteráni490,-6512053426
Jakl Jaroslav 1967 Praha 5 Veteráni490,-Zaplaceno
Jancarek Tomas 1983 Vlci390,-Zaplaceno
Janda Martin 1990 HO Boryš Vlci390,-Zaplaceno
Ježek Michal 1978 Bjež Racing Team Masters muži390,-Zaplaceno
JOLANA ČMELÍKOVÁ 1968 Mattini Free Run Liberec Veteránky390,-Zaplaceno
Jurek Jiří 1983 Vlci390,-Zaplaceno
Kajzarová Linda 1990 Gazely390,-Zaplaceno
Kaminski Zdeněk 1977 PORPR Masters muži390,-Zaplaceno
Kára Vladimír 1962 Patřín Veteráni390,-Zaplaceno
Kautský Jiří 1982 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Kestler Ivan 1976 Mostek Masters ženy390,-Zaplaceno
Khalsa Siri Jodha 1950 Vlkov (Dobřeň) Legendy muži290,-Zaplaceno
Klein Dalibor 1975 Model Obaly Masters muži390,-Zaplaceno
Kohoutová Petra 1975 Jihlava Masters ženy519,-6504031956
Kollertová Eva 1983 MT Nové Město nad Metují Gazely390,-Zaplaceno
Kostyšynová Eva 1977 Run4run Náchod Masters ženy490,-Zaplaceno
Koťátková Věra 1978 Masters ženy390,-Zaplaceno
Kováčik Stanislav 1984 Šemeňáci Vlci390,-Zaplaceno
Krajíček Vojtěch 1988 Hrubý styl Vrchlabí Vlci390,-Zaplaceno
Krejzlová Markéta 1998 Praha 4 Gazely390,-Zaplaceno
Kučera Martin 1983 Kolín Vlci390,-Zaplaceno
Kučerová Jana 1959 český běžecký klub / Praha Legendy ženy390,-Zaplaceno
Kunz Tomáš 1990 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Lejsek Marek 1988 3+ Vlci390,-Zaplaceno
Lohová Monika 1980 Šneci v běhu Gazely390,-Zaplaceno
Lojkova Romana 1994 Praha Gazely490,-Zaplaceno
Losman Petr 1979 Kerteam Masters muži390,-Zaplaceno
Louda David 1981 Vlci390,-Zaplaceno
Loula Jan 1991 Endorfin factory Vlci390,-Zaplaceno
Majer Jindřich 1975 Radotínský SK Masters muži390,-6529040386
Makovička Petr 2001 Třebíč Vlci390,-Zaplaceno
Makovičková Petra 1981 Třebíč Gazely390,-Zaplaceno
Maudrová Denisa 1989 Česká Lípa Gazely390,-Zaplaceno
Medlik Jan 1991 Nwow Jičín Vlci390,-Zaplaceno
Mejzr Dušan 1974 Veverky Masters muži390,-Zaplaceno
Mikuš Michal 1980 SKI RUN Čakovice Vlci390,-Zaplaceno
Moravec Ladislav 1992 Kladno Vlci390,-Zaplaceno
Müller Richard 1992 Praha Vlci490,-6512052150
Němec Arnošt 1968 Kolín Veteráni390,-Zaplaceno
Nevrkla Jaroslav 1975 Nehvizdy Masters muži390,-Zaplaceno
Nováková Martina 1964 Slavia Žižkov - Voláč Veteránky390,-Zaplaceno
Opl Vojtěch 1994 STG Sušice Vlci390,-Zaplaceno
Pálková Tereza 1990 Včelín Gazely490,-6515057849
Pašek Jakub 1986 Lawi stars Vlci390,-6506051984
Pelc Martin 1981 Mladá Boleslav Vlci490,-Zaplaceno
Peřinka Filip 1988 Svět Běhu Vlci390,-Zaplaceno
Pinková Petra 1988 Unhošť Gazely390,-Zaplaceno
Pišová Věra 1976 Hradec Král Masters ženy390,-6511026253
Plch Matěj 1987 Peakmachine Vlci390,-Zaplaceno
Plzak Michal 1979 Revnice Masters muži390,-Zaplaceno
Pohlodek Jan 1980 Hodkovice nad Mohelkou Vlci390,-Zaplaceno
Pokorný Petr 1978 Masters muži390,-Zaplaceno
Přibyl Josef 1983 Praha Vlci390,-6526048156
Rákosník Šimon 1983 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Rohlicek Radek 1988 Vlci390,-Zaplaceno
Rolinc Lukáš 1984 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Rudolf Jan 1990 Smržovka Vlci490,-Zaplaceno
Růžička Lukáš 1986 Runsport Team Vlci390,-Zaplaceno
Řezáč Václav 1987 Příbram Vlci390,-Zaplaceno
Sedláčková Martina 1979 Milovice Masters ženy490,-Zaplaceno
Schwagerová Veronika 1990 Sněží Gazely390,-Zaplaceno
Strachota Marek 1988 Vlci390,-Zaplaceno
Stych Jan 1990 Vlci390,-Zaplaceno
Sucha Barbora 1991 Gazely390,-Zaplaceno
Suchenia Daniel 1971 Kat Cross Masters muži390,-Zaplaceno
Svozilík Josef 1959 český běžecký klub / Praha Legendy muži390,-Zaplaceno
Szetei Petr 1984 Vlci390,-Zaplaceno
Šafránek Radek 1977 T.J. Sokol Jilemnice Masters muži390,-6508056854
Šiml Jan 1967 Novis TK Praha Veteráni490,-6515059851
Štrauch Libor 1975 Modřišice Masters muži519,-Zaplaceno
Šváb Michal 1976 Masters muži390,-Zaplaceno
Tržil Tomáš 1976 Masters muži390,-Zaplaceno
Tůma Vojtěch 1989 praha Vlci390,-Zaplaceno
Uhlíř Tomáš 1978 RK Olšina Masters muži390,-Zaplaceno
Ulich Petr 1968 MT Dobruška Veteráni390,-6511056394
Valentová Renata 1971 NMS Sensemakers Masters ženy390,-Zaplaceno
Večerková Marcela 1981 Veverky Gazely390,-Zaplaceno
Vinický Petr 1984 Sweep OCR Team Vlci490,-6516053610
Vránek Lukáš 1980 Vlci390,-Zaplaceno
Vykouková Jana 1988 Louny Gazely390,-Zaplaceno
Závadská Eva 1975 Masters ženy390,-Zaplaceno
Zvěřina Tomáš 1977 Magna team Masters muži390,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Outdoor media s.r.o.,
DIČ: CZ26194554
Číslo účtu: 2900016752/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)