Přihlášky na závody

Přihlášení čtyřčleného týmu na Jindřichohradecký Lev 4.5.2019

Seznam přihlášených týmů na Jindřichohradecký Lev 4.5.2019

Jednotlivci ¦ Přihlášené týmy

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Beast mode StrmilovZaplaceno
Štěpánka Joklová, Zdeněk Jokl, Pavlína Razimová, Patrik Peltan

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Běžci po trati TCV Jindřichův HradecZaplaceno
Kateřina Kozlová, Jiří Fencl, Jindřich Novotný, Hana Novotná

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Breaking bones Jindřichův HradecZaplaceno
Pavel Lauš, Martin Hrádek, Kristýna Dvořáková, Petr Kos

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Degen a spol Jindřichův HradecZaplaceno
Martin Filip, Adéla Zemanová, Miroslav Fuxa, Lucie Benešová

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Dycky Wienerberger! České Budějovice, Novosedly nad Nežárkou, Nové Hrady, Lipí5121030081
Martin Hladík, Mirka Nedvědová, Ladislav Kincl, Radim Fojtík

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Elmaro DačiceZaplaceno
Martina Kubeková, Tomáš Kubek, Vít Krejčí, Pavel křížek

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Evolution G- tým Kamenice nad LipouZaplaceno
Lenka Cichrová, Pavel Nápravník, Martin Dvořák, Jitka Mrázková

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
FAN team TřešťZaplaceno
Tereza Volfová, Jakub Holec, Petr Svěrák, Jan Volf

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
HC "DREAM TEAM" Horní CerekevZaplaceno
Ondřej Musil, Jiří Svatek, Libor Chadim, Marie Machalová

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Hoblíci TřešťZaplaceno
Leona Páralová, Tomáš Bláha, Jakub Chňapek, Jaromír Vávrů

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Koblihy na trati PrahaZaplaceno
Marketa Hanzalová, Kristýna Hurychová, Dominik Vališ, Samuel Flohr

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Kočičky Zaplaceno
Veronika Wilczková, Martin Jurák, Jan Samec, Jan Vaněček

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Koláč a bábofky GYM Palcát s.r.o.Zaplaceno
Lukář Kolář, Nika Procházková, Žaneta Hejná, Michaela Drdová

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Koňáci Zaplaceno
Denisa Becisová, Patricie Ďuricová, Zuzana Vorlíčková, David Mališ

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Krasavci Jindřichův HradecZaplaceno
Daniel Zeman, Pavel Kašpar, Jan Szitás, Václav Franta

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Logistická Podpora TáborZaplaceno
Tomáš Smetana, Michal Korabik, Ondřej Sejbal, Radim Marek

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
LOL Jindřichův HradecZaplaceno
Ema Svědíková, Nikola Kalášková, Eliška Andrlová, Kristýna Korandová

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
MOTO BorciZaplaceno
Ondřej Svatoš, Ondřej Popelka, Tomáš Kupka, Martin Macho

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Neřízené střely BorkoviceZaplaceno
František Brom, Matěj Jech, Václav Karásek, Jana Marušková

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Nesmrtelní Zaplaceno
Josef Holub, Markéta Lavická, Adam Minařík, Kristýna Lavická

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Oldstarlion KunžakZaplaceno
Tomáš Zátopek, Zbyněk Neumann, Michal Zelenka, Karel Cebe

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
PASKalové Zaplaceno
Sára Hofbauerová, Karolína Filipová, Adéla Zmeškalová, Petr Kučera

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Pelhřimáci PelhřimovZaplaceno
Václav Žák, Petra Jirsová, Jaroslav Novák, Martin Pavelka

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Predator Workout Počátky PočátkyZaplaceno
Jiří Vojta, Jakub Máca, Tomáš Blažíček, Lukáš Kadlec

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Predator Workout Počátky elite Predator Workout PočátkyZaplaceno
Tadeáš Vítek, Lukáš Háva, Martin Janoušek, Michal Štěpán

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Predator Workout Počátky Ladies Zaplaceno
Blanka Vopravilová, Zuzana Jílková, Kristýna Váňová, Kateřina Houdková

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Predators České Budějovice České BudějoviceZaplaceno
Tereza Havlová, Eduard Stráský, Ruby Mizon, Patrik Rosecký

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Princezny Jindřichův HradecZaplaceno
Matyáš Pospíšil, Michal Šimeček, Zdeněk Didek, Jakub Řehula

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Radouňka team Jindřichův HradecZaplaceno
Milan Majerik, Dominik Jasovský, Petr Kubíček, Václav Chalupa

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Sokol Podolí "A" Sokol PodolíZaplaceno
Pavel Fahrner, Matěj Vodička, Šimon Vodička, Jan Obrázek

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
SRTG ČB Božské Běhny České BudějoviceZaplaceno
Jana Marková, Jana Novotná, Kristýna Kempfová, Šárka Zemanová

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Táboráci TáborZaplaceno
Pavel Beňo, Rostislav Jelínek, Jiří Havel, Karel Šebek

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Táborští běžci Zaplaceno
Lucie Smržová, Vít Borský, Martina Borská, Zuzana Podrová

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Tortilly v mlze Kardašova ŘečiceZaplaceno
Zdeněk Hübst, Luboš Kočvara, Patrik Kilian, Robert Hüttl

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Tygříci Zaplaceno
Ondřej Bartoš, František Strohmer, Petr Vevera, Jan Křivánek

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Valibukova smečka GYM Palcát s.r.o.Zaplaceno
Jiří Procházka, Jakub Drda, Ondřej Hach, Tomáš Štěpnička

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Vostrý holky PelhřimovZaplaceno
Eva Pokorná, Markéta Fuchsová, Lucka Točíková, Kateřina Peštová

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
X-force Jindřichův HradecZaplaceno
Marek Štorek, Jakub Sláma, Barbora Burianková, Kateřina Burianková

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
ZOO Team Zaplaceno
Zuzana Kompanová, Patrik Chrást, Michal Kompan, Alexander Kompan

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Zvůláci Jindřichův Hradec/KunžakZaplaceno
Jakub Zíka, Vojtěch Štěpánek, Vojtěch Pudil, Matyáš Král

Jméno týmu Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
ŽÍŽALÁCI SmržovZaplaceno
Kateřina Žižková, Zuzana Žižková, Klára Žižková, Petr Žižka

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
Jiří Chalupský
Číslo účtu: 2501398511/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)