Přihlášky na závody

Přihlášení na Jindřichohradecký Lev 4.5.2019

Registrace do 24.3.2019 22:18,
Vyprodáno

Seznam přihlášených na Jindřichohradecký Lev dne 4.5.2019

Jednotlivci ¦ Přihlášené týmy

Přijmení Jméno Klub/MěstoVAR/Zaplaceno
Píza Tomáš Zaplaceno
Bohuslav Zdeněk Zaplaceno
Cvikr Ludvík Zaplaceno
Mikulášková Jana Zaplaceno
Štercl Jan Zaplaceno
Vajter Jaromír Zaplaceno
Vajter Marie Zaplaceno
Filippi Petra Zaplaceno
Pilař Pavel Zaplaceno
Klattová Lucie Zaplaceno
Koblasová Lucie Zaplaceno
Houšková Šárka Zaplaceno
Máchová Nikola Zaplaceno
Kopecký Miroslav Zaplaceno
Vaníček Václav Zaplaceno
Růžička Oliver Zaplaceno
Holeček Lukáš Zaplaceno
Svobodová Nina Zaplaceno
Mařík Tomáš Zaplaceno
Mach Tomáš Zaplaceno
Lexová Iveta Zaplaceno
Čech Jan Bcrew PelhřimovZaplaceno
Springle Marek Ceske BudejoviceZaplaceno
Blažková Barbora CFHKZaplaceno
Krátký Jan Česká OlešnáZaplaceno
Rajdlová Tereza České BudějoviceZaplaceno
Ulrich Pavel České BudějoviceZaplaceno
Vykoukal Petr České BudějoviceZaplaceno
Kuchta Michal České BudějoviceZaplaceno
Macík Jan České BudějoviceZaplaceno
Kruchňa David České BudějoviceZaplaceno
Koblic Vladislav České Budějovice 4Zaplaceno
Drábik Michal ČíměřZaplaceno
Prox Martin ČlunekZaplaceno
Koutná Miroslava DačiceZaplaceno
Pelikán Radek DačiceZaplaceno
Latal Jaromir Dlouhá míle Ládi KřížkaZaplaceno
Kropíková Aneta DomanínZaplaceno
Sůva Lukáš Havlíčkův BrodZaplaceno
Suchá Tereza Chlum u TřeboněZaplaceno
Sedláčková Jana Chlum u TřeboněZaplaceno
Staněk Matyáš ChýnovZaplaceno
Vácha Vojtěch ChýnovZaplaceno
Singh Kankova Petra JHZaplaceno
Markesová Jana JHZaplaceno
Pivonka Tomáš JindřichoviceZaplaceno
Zdeněk Janko JindřichoviceZaplaceno
PAZOUR MILAN jINDŘICHŮV HRADEZaplaceno
Mikulec František Jindřichův HradecZaplaceno
Mikulec Jiří Jindřichův HradecZaplaceno
Vrabčeková Kristýna Jindřichův HradecZaplaceno
Šenkeřík Jiří Jindřichův HradecZaplaceno
Rytířová Jitka Jindřichův HradecZaplaceno
Vlček Jan Jindřichův HradecZaplaceno
Licehamr Stanislav Jindřichův HradecZaplaceno
Koranda Jaroslav Jindřichův HradecZaplaceno
Drobil Tomáš Jindřichův HradecZaplaceno
Procházka Michal Jindřichův HradecZaplaceno
Batrla Vojtěch Jindřichův HradecZaplaceno
Kocmánková Eliška Jindřichův HradecZaplaceno
Votava Petr Jindřichův HradecZaplaceno
Šádková Beáta Jindřichův HradecZaplaceno
Korandová Iveta Jindřichův HradecZaplaceno
Král Adam Jindřichův HradecZaplaceno
Havlík Milan Jindřichův HradecZaplaceno
Illeová Annemarie Jindřichův HradecZaplaceno
Vítek Petr Jindřichův HradecZaplaceno
Ťápal Jiří Jindřichův HradecZaplaceno
Kuba Miroslav Jindřichův HradecZaplaceno
Palkovič Patrik Jindřichův HradecZaplaceno
Prachařová Táňa Jindřichův HradecZaplaceno
Kubát Cyril Jindřichův HradecZaplaceno
Hřebíček Vladimír Jindřichův HradecZaplaceno
Hřebíček Lukáš Jindřichův HradecZaplaceno
Novotný Michal Jindřichův HradecZaplaceno
Peckert Ondřej Jindřichův HradecZaplaceno
Rychtecký Matouš Jindřichův HradecZaplaceno
Slavíková Iveta Jindřichův HradecZaplaceno
Přibylová Monika Jindřichův Hradec 1Zaplaceno
Haruda Stanislav K.ŘečiceZaplaceno
Koubek Michal Kamenice nad LipouZaplaceno
Dvořáková Petra Kamenice nad LipouZaplaceno
Martínek Dušan Kardašova ŘečiceZaplaceno
Martínková Stanislava Kardašova ŘečiceZaplaceno
Prošek Petr Králův DvůrZaplaceno
Tůmová Jana KunžakZaplaceno
Janák Pavel KunžakZaplaceno
Kos Jiří KunžakZaplaceno
Vrlík Petr KunžakZaplaceno
Bulánková Monika Kutná HoraZaplaceno
Kovaříková Gabriela LišovZaplaceno
Kovaříková Gabriela LišovZaplaceno
Kovaříková Martina LišovZaplaceno
Janáková Lenka OtínZaplaceno
Rysl Tomáš PelhřimovZaplaceno
Vašíček Patrick PičínZaplaceno
Hliňáková Martina PísekZaplaceno
Šimáková Alexandra PísekZaplaceno
Radil Jan PočátkyZaplaceno
Dostalová Iveta PočátkyZaplaceno
Hulík Pavel PolíknoZaplaceno
Procházka Josef PomalonožkyZaplaceno
Vaníček Adam PrahaZaplaceno
Kuropatnická Zuzana Predator Workout PočátkyZaplaceno
Souček Tomáš Rabbits ZnojmoZaplaceno
Nořinský Lukáš Raw Gym JHZaplaceno
Šanda Jan SoběslavZaplaceno
Štěch Daniel SoběslavZaplaceno
Červenka Ladislav SoběslavZaplaceno
Červenková Rebeka SoběslavZaplaceno
Kozák Václav Sokol PodolíZaplaceno
Horáček Vladimír Sokol PodolíZaplaceno
Bednářová Lenka SRTG ČBZaplaceno
Brulík Pavel SRTG ČBZaplaceno
Rašková Vendula SRTG ČBZaplaceno
Mazancová Jana SRTG ČB.Zaplaceno
Valachovič Tibor SRTG České BudějoviceZaplaceno
Pitoňák Marek SRTG LišovZaplaceno
Fabianková Pavla srtgčbZaplaceno
Sebránek David STG LišovZaplaceno
Havlíček Martin Stráž nad NežárkouZaplaceno
Jahodová Martina StrmilovZaplaceno
Kopalová Stanislava StrmilovZaplaceno
Janák Lukáš StrmilovZaplaceno
Hajtmanová Jitka StudenáZaplaceno
Tlamichová Nikola StudénkaZaplaceno
Císař Pavel Suchdol nad LužnicíZaplaceno
Pufr František TaborZaplaceno
Kříž Filip TáborZaplaceno
Procházka Šimon TáborZaplaceno
Vomlela Lukáš TáborZaplaceno
Mareš David TáborZaplaceno
Slabá Klára TJ Sokol Praha PodolíZaplaceno
Jelínek Lukáš TřebíčZaplaceno
Světlík Ondřej TřeboňZaplaceno
Dušáková Gabriela TřeboňZaplaceno
Sedláček Pavel TřeboňZaplaceno
Král Pavel USK FM VŠE Jindřichův HradecZaplaceno
Bubník Michal ústrašiceZaplaceno
Valentová Markéta Velosport Valenta PelhřimovZaplaceno
Uraj Jaromír VlčiceZaplaceno
Krupka Jaromír VlčiceZaplaceno
Mikuláštík Radim Voráček 93,TřeboňZaplaceno
Mečíř Jiří ŽehušiceZaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Jiří Chalupský
Číslo účtu: 2501398511/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)