Přihlášky na závody

Přihlášení dvojice na Závod dvojic Hostivař 25.8.2019

Seznam přihlášených týmů na Závod dvojic Hostivař 25.8.2019

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Zuzana Aubrechtová a Petr Aubrecht Bonbon Smíšený tým200,-3324086381

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Marie Aubrechtová a Petr Aubrecht Bonbon Smíšený tým200,-3324080541

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Michael Bláha a Martina Čovbanová Praha Smíšený tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Vojta Bližňák a Vítězslav Král TJ Sokol Královské Vinohrady Mužský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Miroslav Blohon a Ondřej Zítek AR Prague Mužský tým200,-3324088004

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Alzbeta Danova a Michaela Kucerova Ženský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Ivana Fabianová a Andrea Bendová Hobby runners Ženský tým200,-3324083925

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Lukáš Frančík a Marek Kamlar Mattoni FreeRun Mužský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Luboš Herbst a Jarmila Herbst Do Haje Run team Smíšený tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Tomáš Jandora a Jan Roháček 420_runners Mužský tým200,-3324080713

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Aleš Jelínek a Tomáš Jelínek Praha 6 Mužský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Pavel Jelínek a Stanislav Janovský Praha Mužský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Petr Jiřičný a Filip Jiřičný Mužský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jan Kasal a Jakub Chrenko HCT Atlet Mužský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Martin Kulhavý a Krzysztof Kliś Praha 4 Mužský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Michal Kuzmiak a Zuzana Kochová Adidas Runners Smíšený tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Zuzana Kynclová a Leontýna Jurigová Ženský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Radim Mádr a Pavel Šebek Praha Mužský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Markéta Novotná a Jaroslava Pírková Praha 4 Ženský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Helena Poborská a Jan Hostička Kerteam Smíšený tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Michaela Reichlová a Lukáš Štella Praha Smíšený tým200,-3323089507

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Daniela Sitterová a Lucka Jerlingová Marné Princezny Ženský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Martin Skřenek a Matyáš Skřenek Challenge42 Mužský tým200,-3313089357

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jana Skřenková a Barbora Skřenková Challenge42 Ženský tým200,-3313083150

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jiří Souček a Pavel Mužíček TTT Mužský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Ondřej Šíp a Martin Edlman ASK Slavia Praha Mužský tým200,-3324081857

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Michaela Šottová Hirčková a Branislav Šott Bratislava Smíšený tým200,-3319085810

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Lukáš Štella a Michaela Reichlová Praha Smíšený tým200,-3323080164

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Kateřina Trnková a Martin Havelka Smíšený tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Lukáš Venhuda a Jan Venhuda Mužský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Kamila Vítová a Evžen Šlechta Šneci v běhu Smíšený tým200,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
Vítězslav Král
majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)