Přihlášky na závody

Přihlášení na SPOKE MTB maraton - Dětské závody v kempu 25.8.2018

Registrace do 23.8.2018 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na SPOKE MTB maraton - Dětské závody v kempu dne 25.8.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bárta Jonáš 2011 Plzeň D3 (7-8 let) / 2010-2011
Bárta Vítek 2015 Plzeň D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Benýr Jáchym 2016 Spoke D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Bergerová Dominika 2012 D2 (5-6 let) / 2012-2013
Bluma David 2014 Plzeň D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Bluma David 2014 Plzeň D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Bohušová Justýna 2009 Spoke D4 (9-10 let) / 2008-2009
Cvak Matyáš 2006 D5 (11-12 let) / 2006-2007
Dufek Jan 2007 Kralovice D5 (11-12 let) / 2006-2007
Duršpek Daniel 2009 CK z Makovýho vrchu D4 (9-10 let) / 2008-2009
Frolík Václav 2012 Nové Strašecí D2 (5-6 let) / 2012-2013
Frolíková Michaela 2010 Nové Strašecí D3 (7-8 let) / 2010-2011
Gruber Tobiáš 2015 Plzeň D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Gruberová Natálie 2012 TJ SLAVIA VŠ PLZEŇ D2 (5-6 let) / 2012-2013
Haller Maxmilián 2011 BK Kralovice D3 (7-8 let) / 2010-2011
Horák Jan 2010 Bike Club Kralovice D3 (7-8 let) / 2010-2011
Icha Martin 2008 Cyclo Racing Team Rakovník D4 (9-10 let) / 2008-2009
Icha David 2008 Cyclo Racing Team Rakovník D4 (9-10 let) / 2008-2009
Kejzlarová Pavlína 2013 Neumětely D2 (5-6 let) / 2012-2013
Kolář Kubík 2012 Plzeň D2 (5-6 let) / 2012-2013
Kubík Lukáš 2015 SPOKE.cz D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Kubíková Denisa 2013 SPOKE.cz D2 (5-6 let) / 2012-2013
Lukáš Tobias 2013 Kralovice D2 (5-6 let) / 2012-2013
Metlička Tobiáš 2013 Zruč - Senec D2 (5-6 let) / 2012-2013
Metlička Fabián 2015 Zruč - Senec D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Metličková Barbora 2006 Zruč - Senec D5 (11-12 let) / 2006-2007
Netušil Ondra 2013 Plzeň D2 (5-6 let) / 2012-2013
Pajtaš Jakub 2009 Pajtˇáci D4 (9-10 let) / 2008-2009
Pašek Matěj 2009 D4 (9-10 let) / 2008-2009
Pašková Nikol 2006 D5 (11-12 let) / 2006-2007
Peterka Šimon 2011 Bike Club Kralovice D3 (7-8 let) / 2010-2011
Peterková Adéla 2009 Bike Club Kralovice D4 (9-10 let) / 2008-2009
Roub Dominik 2011 Bike Club Kralovice D3 (7-8 let) / 2010-2011
Růžičková Anežka 2012 Kralovice D2 (5-6 let) / 2012-2013
Slachova Ema 2012 Kralovice D2 (5-6 let) / 2012-2013
Slemenský Matěj 2012 BK Kralovice D2 (5-6 let) / 2012-2013
Slemenský Jakub 2014 BK Kralovice D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Sobol Robert 2014 Praha D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Škopek Patrik 2011 Autho Team Stupno D3 (7-8 let) / 2010-2011
Škopek Martin 2014 Author Team Stupno D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Zemanová Viktorie 2012 Kralovice D2 (5-6 let) / 2012-2013
Zemanová Valentýna 2014 Kralovice D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.