Přihlášky na závody

Přihlášení na Lesní běh Říčany XCR 13.10.2018

Registrace do 12.10.2018 16:40,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Lesní běh Říčany XCR dne 13.10.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Vojta Adam 2002 Multisport dorostenci 15 - 18 let50,-Zaplaceno
Dobiáš Jakub 2003 SK Jeseniova dorostenci 15 - 18 let50,-Zaplaceno
Krsička Lukáš 2003 SK Aritma dorostenci 15 - 18 let50,-7910107409
Serafin Oliver 2002 SK Aritma Ptraha dorostenci 15 - 18 let50,-Zaplaceno
Smítka Vít 2003 Tehovec dorostenci 15 - 18 let50,-Zaplaceno
Čermák Filip 2014 Praha minižáci mladší do 5 letZdarma
Palata František 2013 RC Říčany minižáci mladší do 5 letZdarma
Slabihoudek Vojtěch 2013 TJ SOKOL Říčany a Radošovice minižáci mladší do 5 letZdarma
Pavlišče Štěpán 2015 ATIPIC minižáci mladší do 5 letZdarma
Urban Jan 2015 Praha minižáci mladší do 5 letZdarma
Pražák Erik 2014 Praha 3 minižáci mladší do 5 letZdarma
Smrčka Mikuláš 2014 BK Říčany minižáci mladší do 5 letZdarma
Smíšek Vojtěch 2014 Říčany minižáci mladší do 5 letZdarma
Grimmer Kryštof 2013 TJ Sokol Říčany minižáci mladší do 5 letZdarma
Zobal Filip 2015 TJ Sokol Říčany a Radošovice minižáci mladší do 5 letZdarma
Bína Mikuláš 2012 SKI Senohraby minižáci starší 6 - 7 letZdarma
Hruška Jindra 2012 Říčany minižáci starší 6 - 7 letZdarma
Pražák Ivan 2012 Praha 3 minižáci starší 6 - 7 letZdarma
Smítka Jan 2012 Tehovec minižáci starší 6 - 7 letZdarma
Pavliščová Josefína 2015 ATIPIC minižákyně mladší do 5 letZdarma
Procházková Zdeňka 2013 Atipic minižákyně mladší do 5 letZdarma
Zobalová Viola 2013 TJ Sokol Říčany a Radošovice minižákyně mladší do 5 letZdarma
Řezníčková Eliška 2013 TJ Sokol Říčany a Radošovice minižákyně mladší do 5 letZdarma
Čermáková Anna 2012 T.J Sokol Říčany minižákyně starší 6 - 7 letZdarma
Malovcová Edita 2012 Říčany minižákyně starší 6 - 7 letZdarma
Pavliščová Anna 2012 ATIPIC minižákyně starší 6 - 7 letZdarma
Šimůnková Kateřina 2012 TJ Sokol Říčany a Radošovice minižákyně starší 6 - 7 letZdarma
Šimůnková Lucie 2012 TJ Sokol Říčany a Radošovice minižákyně starší 6 - 7 letZdarma
Votrubová Karolína 2012 Říčany minižákyně starší 6 - 7 letZdarma
Doudová Tereza 2011 TJ Sokol Říčany minižákyně starší 6 - 7 letZdarma
Smíšková Anna 2012 Atletický klub Říčany minižákyně starší 6 - 7 letZdarma
Votavová Kristýna 2012 Běchovice minižákyně starší 6 - 7 letZdarma
Palata Matěj 2006 RC Říčany mladší žáci 11 - 12 letZdarma
Zitko Jan 2007 SK Jeseniova mladší žáci 11 - 12 letZdarma
Martiš Lukáš 2006 Mnichovice mladší žáci 11 - 12 letZdarma
Bína Šimon 2007 SKI Senohraby mladší žáci 11 - 12 letZdarma
Hrádek Jan 2007 SK Míle mladší žáci 11 - 12 letZdarma
Procházka Tomáš 2007 Atipic mladší žáci 11 - 12 letZdarma
Vašica Samuel 2007 Jílove u Prahy Atipic mladší žáci 11 - 12 letZdarma
Pražák Alexej 2007 Praha 3 mladší žáci 11 - 12 letZdarma
Smítka Jiří 2007 Tehovec mladší žáci 11 - 12 letZdarma
Sikač Ondřej 2006 ŠSK Újezd nad Lesy mladší žáci 11 - 12 letZdarma
Kohoutkova Lucie 2006 Kvetnice mladší žákyně 11 - 12 letZdarma
Badová Kateřina 2006 Čálovice mladší žákyně 11 - 12 letZdarma
Stiles Veronika 2007 Sunny Canadian School mladší žákyně 11 - 12 letZdarma
Vozobulová Viktorie 2006 LBS sport mladší žákyně 11 - 12 letZdarma
Šimková Tereza 2007 SK Jeseniova mladší žákyně 11 - 12 letZdarma
Kácová Šárka 2006 Květnice mladší žákyně 11 - 12 letZdarma
Šebrlová Kateřina 2006 sk aritma praha mladší žákyně 11 - 12 letZdarma
Malá Sára 2006 LBS mladší žákyně 11 - 12 letZdarma
Pokorná Tereza 2007 ŠSK Újezd nad Lesy mladší žákyně 11 - 12 letZdarma
Bálek Bronislav 1984 Handlová muži M1 19-39 let100,-7908090869
Ledvina Milan 1988 muži M1 19-39 let100,-Zaplaceno
Vyhnal David 1984 muži M1 19-39 let100,-7913098325
Nakládal Michal 1982 Praha 7 muži M1 19-39 let100,-7902103041
Benoni Roberto 1988 Praha muži M1 19-39 let100,-7902101532
Šimon Juraj 1984 Praha muži M1 19-39 let100,-7905105842
Nenutil Petr 1982 Praha muži M1 19-39 let100,-Zaplaceno
Trop Jakub 1988 Praha muži M1 19-39 let100,-Zaplaceno
Mátl Radek 1979 TK RADO muži M1 19-39 let100,-7909105280
Sobíšek Martin 1998 DUKLA PRAHA muži M1 19-39 let100,-7909102870
Čermák Vratislav 1981 Nusle muži M1 19-39 let100,-Zaplaceno
Podraský Patrik 1999 Sparta Praha muži M1 19-39 let100,-7910105624
Hruška Ondřej 1981 Říčany muži M1 19-39 let100,-Zaplaceno
Roško Vilém 1981 Říčany muži M1 19-39 let100,-Zaplaceno
Urban Lukáš 1980 Praha 11 muži M1 19-39 let100,-7911107168
Kníže Jakub 1986 Všestary muži M1 19-39 let100,-Zaplaceno
Livora Václav 1989 Nehvizdy muži M1 19-39 let100,-Zaplaceno
Brabec Jakub 1999 Sparta kanoe muži M1 19-39 let100,-7912107482
Mechura Filip 1982 Praha muži M1 19-39 let100,-Zaplaceno
Hrbacek Jan 1983 Praha muži M1 19-39 let100,-7912107954
Kočovský Miroslav 1971 Senohraby muži M2 40-49 let100,-Zaplaceno
Kalivoda Daniel 1977 muži M2 40-49 let100,-Zaplaceno
Častvaj Daniel 1974 Mnichovice muži M2 40-49 let100,-Zaplaceno
Herynek Petr 1973 OB Říčany muži M2 40-49 let100,-Zaplaceno
Dobiáš Vít 1972 XC Racing Team muži M2 40-49 let100,-Zaplaceno
Bína Jiří 1976 SKI Senohraby muži M2 40-49 let100,-Zaplaceno
Svatoš Filip 1973 Říčany u Prahy muži M2 40-49 let100,-Zaplaceno
Kupidlovský Daniel 1976 Praha muži M2 40-49 let100,-7910101294
Šára Pavel 1974 AC Praha 1890 muži M2 40-49 let100,-Zaplaceno
Smrčka Petr 1969 BK Říčany muži M2 40-49 let100,-7910108943
Frelich Pavel 1971 Sokol Č.Budějovice muži M2 40-49 let100,-7911102539
Elstner Martin 1978 Mnichovice muži M2 40-49 let100,-7911103257
Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha muži M2 40-49 let100,-7911109001
Urx Radek 1976 Třebotov muži M2 40-49 let100,-7912101892
Lauer Martin 1971 Říčany muži M2 40-49 let100,-7912102604
Kott Stanislav 1961 Říčany muži M3 50-59 let100,-Zaplaceno
Palata Vlasta 1964 RC Říčany muži M3 50-59 let100,-7906107031
Hejný Martin 1968 Silvini Madshus muži M3 50-59 let100,-7907101604
Vávra Radomír 1963 Kerteam muži M3 50-59 let100,-Zaplaceno
Minchev Ivan 1957 JUST muži M4 60-69 let100,-7909094861
Šťástka Jiří 1958 Turbomošt Lhota muži M4 60-69 let100,-Zaplaceno
Králík Aleš 1957 Benešov muži M4 60-69 let100,-Zaplaceno
Čechman Petr 1953 Říčany muži M4 60-69 let100,-Zaplaceno
Smrčka Miloš 1954 BK Říčany muži M4 60-69 let100,-7910106132
Pavlas Antonín 1956 Přibyslav muži M4 60-69 let100,-Zaplaceno
Knapp Richard 1950 Říčany muži M4 60-69 let100,-7912103869
MALÝ Zdeněk 1942 Loko Beroun muži M5 70 a více let100,-Zaplaceno
Pejpal Jiří 1934 TJ Liga 100 Praha muži M5 70 a více let100,-Zaplaceno
Vojtěch Lukáš 2008 SK Míle předžáci 8 - 10 letZdarma
Palata Mikeš 2010 RC Říčany předžáci 8 - 10 letZdarma
Mojžiš Peter 2008 Sunny Canadian School předžáci 8 - 10 letZdarma
Moravec Ondrej 2009 předžáci 8 - 10 letZdarma
Dobiáš Jan 2010 ŠSK Újezd nad Lesy předžáci 8 - 10 letZdarma
Vožda Dominik 2008 Neratovice předžáci 8 - 10 letZdarma
Vozobule Štěpán 2010 LBS sport předžáci 8 - 10 letZdarma
Trpálek Jakub 2009 TJ Sokol Říčany a Radošovice předžáci 8 - 10 letZdarma
Trpálek Ondřej 2009 TJ Sokol Říčany a Radošovice předžáci 8 - 10 letZdarma
Votruba Vojtěch 2009 Říčany předžáci 8 - 10 letZdarma
Pražák Andrej 2009 Praha 3 předžáci 8 - 10 letZdarma
Dufková Terezka 2009 Říčany předžákyně 8 - 10 letZdarma
Badová Terezka 2009 Čálovice předžákyně 8 - 10 letZdarma
Machovcova Johanka 2009 Sokol Říčany předžákyně 8 - 10 letZdarma
Malovcová Iveta 2009 Říčnay předžákyně 8 - 10 letZdarma
Čermáková Amálie 2010 TJ Sokol Říčany a Radošovice předžákyně 8 - 10 letZdarma
Pavliščová Marie 2009 ATIPIC předžákyně 8 - 10 letZdarma
Martišová Evelína 2009 Mnichovice předžákyně 8 - 10 letZdarma
Herynková Lucie 2009 Sokol Senohraby předžákyně 8 - 10 letZdarma
Možíšová Magdaléna 2010 TJ Sokol Senohraby předžákyně 8 - 10 letZdarma
Bínová Viktorie 2009 SKI Senohraby předžákyně 8 - 10 letZdarma
Procházková Helena 2010 Atipic předžákyně 8 - 10 letZdarma
Vavrušková Anna 2008 SŠK Újezd nad lesy předžákyně 8 - 10 letZdarma
Stejskalová Martina 2008 SŠK Újezd nad Lesy předžákyně 8 - 10 letZdarma
Malá Viktorie 2009 Sokol Senohraby předžákyně 8 - 10 letZdarma
Smrčková Sára 2008 BK Říčany předžákyně 8 - 10 letZdarma
Zobalová Kristýna 2009 Říčany předžákyně 8 - 10 letZdarma
Votavová Adéla 2010 Běchovice předžákyně 8 - 10 letZdarma
Urxová Eliška 2009 Třebotov předžákyně 8 - 10 letZdarma
Svoboda Vojtěch 2005 LBS sport starší žáci 13 - 14 letZdarma
Mojžiš Martin 2005 Sunny Canadian School starší žáci 13 - 14 letZdarma
Svobodová Agáta 2005 LBS sport starší žákyně 13 - 14 letZdarma
Lautnerová Agatha 2004 SK Aritma starší žákyně 13 - 14 letZdarma
Nováková Gabriela 2005 SŠK Újezd nad Lesy starší žákyně 13 - 14 letZdarma
Kasiková Dita 1985 Handlová ženy Z1 19-39 let100,-7908099054
Ledvinová Zuzana 1991 ženy Z1 19-39 let100,-Zaplaceno
Stejskalová Karolina 1991 ženy Z1 19-39 let100,-Zaplaceno
Malovcová Monika 1980 Říčany ženy Z1 19-39 let100,-Zaplaceno
Pěstová Kristýna 1999 Říčany ženy Z1 19-39 let100,-Zaplaceno
Mojžišová Jana 1979 ženy Z1 19-39 let100,-Zaplaceno
Dobiášová Veronika 1999 SK Jeseniova ženy Z1 19-39 let100,-Zaplaceno
Hejná Anna-Marie 1999 Silvini Madshus ženy Z1 19-39 let100,-7907107493
Štemberková Zuzana 1999 Dukla Praha ženy Z1 19-39 let100,-7909101365
Gruntorádová Pavla 1992 Praha ženy Z1 19-39 let100,-7910105793
Součková Natálie 1999 Kanoistika Sparta Praha ženy Z1 19-39 let100,-7910104006
Zadražilová Anežka 1999 Kanoistika Sparta Praha ženy Z1 19-39 let100,-7910101436
Elstnerová Monika 1984 Mnichovice ženy Z1 19-39 let100,-Zaplaceno
Vodičková Klára 1999 AC Sparta-Praha ženy Z1 19-39 let100,-7911104796
Titmanová Michaela 1979 Říčany ženy Z1 19-39 let100,-Zaplaceno
Jeníčková Irena 1982 Říčany ženy Z1 19-39 let100,-Zaplaceno
Brandejsová Martina 1975 Praha ženy Z2 40-49 let100,-7928073268
Pěstová Helena 1975 Říčany ženy Z2 40-49 let100,-Zaplaceno
Čermáková Martina 1976 Praha ženy Z2 40-49 let100,-Zaplaceno
Stiles Jitka 1973 Sunny Canadian School ženy Z2 40-49 let100,-Zaplaceno
Dobiášová Jaroslava 1973 XC Racing Team ženy Z2 40-49 let100,-Zaplaceno
Voždová Alena 1977 Neratovice ženy Z2 40-49 let100,-Zaplaceno
Kučerová Pavla 1972 Nupaky ženy Z2 40-49 let100,-Zaplaceno
Skalinová Kamila 1974 SK Babice ženy Z2 40-49 let100,-Zaplaceno
Martišová Gabriela 1975 Mnichovice ženy Z2 40-49 let100,-Zaplaceno
Martinková Iva 1976 ženy Z2 40-49 let100,-Zaplaceno
Psutkova Zuzana 1977 Ricany ženy Z2 40-49 let100,-Zaplaceno
Šebrlová Eva 1976 Dukla Praha ženy Z2 40-49 let100,-Zaplaceno
Vaněčková Blanka 1977 Říčany ženy Z2 40-49 let100,-7911109873
Urbanová Martina 1975 Dobročovice ženy Z2 40-49 let100,-Zaplaceno
Vlachynská Libuše 1962 TURBOMOŠT Lhota ženy Z3 50 a více let100,-Zaplaceno
Mališová Karla 1960 sabzo ženy Z3 50 a více let100,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Běžecký klub Říčany
účet: 4timing.cz s.r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041

Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)