Přihlášky na závody

Přihlášení na Třemošenská 10km 6.10.2018

Registrace do 16.9.2018 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Třemošenská 10km dne 6.10.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Balta Petr 1989 Mysl nad hmotou M 21 – 40300,-Zaplaceno
Bečka Michal 1991 Rotava M 21 – 40300,-Zaplaceno
Berdych jarek 1965 Nebeští běžci Kaznějov M 40+300,-Zaplaceno
Blechová Andrea 1980 Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Ciglerová Jana 1972 Rungo pro ženy Ž 40+300,-Zaplaceno
ČÍŽKOVÁ Jana 1968 Blovice Ž 40+300,-Zaplaceno
Čobanová Lenka 1984 Třemošná Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Dobrá Kateřina 1996 Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Doubavova Katerina 1980 Plzen Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Fencl Miroslav 1986 Fénix Plzeň M 21 – 40300,-Zaplaceno
Fenderl David 1991 Všeruby M 21 – 40300,-Zaplaceno
Frőmerová Michaela 1984 Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Fuks Martin 1978 M 21 – 40300,-Zaplaceno
Habichová Ludmila 1990 Plzeň Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Hartl Petr 1993 Plzeň M 21 – 40300,-Zaplaceno
Haschová Eliška 1991 Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Haur Pavel 1974 Plzen M 40+300,-7816095197
Havlíková Julie 1992 Plzeň Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Havránková Nikola 1997 Plzeň Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Heckelová Kateřina 1989 Plzeň Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Hostička Jan 1979 Příbram M 21 – 40300,-7806063925
Hrabík Tomáš 1974 Rybnice M 40+300,-Zaplaceno
Hrdličková Lucie 1975 Šneci v běhu Ž 40+300,-Zaplaceno
Chochol Pavel 1983 Plzeň M 21 – 40300,-Zaplaceno
Chvalová Teodora 1990 Forrest Gump team Ž 21 – 40300,-7804092487
Jelenová Ivana 1973 Plzeň Ž 40+300,-Zaplaceno
Ježková Mirka 1973 Rungo pro ženy Ž 40+300,-Zaplaceno
Kazda Jakub 1982 Třemošná M 21 – 40300,-Zaplaceno
Kecer Michal 1986 KČT Třemošná M 21 – 40300,-Zaplaceno
Kelemen Jiří 1976 M 40+300,-Zaplaceno
Klaubr Václav 1966 M 40+300,-Zaplaceno
Klaubrová Danuše 1966 Ž 40+300,-Zaplaceno
Klíma Karel 1977 Plzeň-Rungo výběhy M 40+300,-Zaplaceno
Knopová Dana 1975 Kralovice Ž 40+300,-Zaplaceno
Kolbeková Martina 1989 Ž 21 – 40300,-7808099854
Kopřivová Tamara 1962 Plzeň Ž 40+300,-Zaplaceno
Košinár Daniel 1988 PLZEŇ M 21 – 40300,-Zaplaceno
Kozina Václav 1984 Plzeň M 21 – 40300,-Zaplaceno
Kožuchová Kamila 1987 Plzeñ Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Král Václav 1983 Rozběháme Česko M 21 – 40300,-Zaplaceno
Kralova Iva 1982 Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Krupová Alena 1992 Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Kule Lukáš 1982 Třemošná M 21 – 40300,-Zaplaceno
Kule Petr 1980 KČT Třemošná M 21 – 40300,-Zaplaceno
Kupka Libor 1982 Rozbehame Cesko - Plzen M 21 – 40300,-Zaplaceno
Laipertová Michaela 1990 Plzen Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Langer Ondřej 1987 M 21 – 40300,-Zaplaceno
Mikutová Dana 1971 Horní Bříza Ž 40+300,-Zaplaceno
Miskovic Dusan 1971 Plzeň M 40+300,-Zaplaceno
Müller Jan 1993 M 21 – 40300,-Zaplaceno
Němec Jan 1978 M 21 – 40300,-Zaplaceno
Nosek Michal 1990 Chrást M 21 – 40300,-Zaplaceno
Panuška Michal 1993 JBR Enduro team M 21 – 40300,-Zaplaceno
Pavlová Šárka 1995 Ž 21 – 40300,-7813097569
Pernická Lucie 1989 Smědčice Ž 21 – 40300,-7813092839
Pernický Jan 1987 KZM/ Plzeň M 21 – 40300,-7828085294
Pernický Jan 1987 Smědčice M 21 – 40300,-7813097631
Petrák Jan 1991 Rozběháme Česko M 21 – 40300,-Zaplaceno
Posoldová Simona 1979 Rungo Plzeň Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Pospíšil Jiří 1980 Ledce M 21 – 40300,-Zaplaceno
Rada Michal 1978 M 21 – 40300,-Zaplaceno
Rádlová Lenka 1983 Na útěku Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Randýsek Jan 1986 Plzeň M 21 – 40300,-Zaplaceno
Rapčan Petr 1984 Plzeň M 21 – 40300,-7808096751
Rumplíková Jana 1980 Hadačka Ž 21 – 40300,-7814091620
Rumplíková Jana 1980 Běhny Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Řezáčová Karolína 1995 SKH Racing Ž 21 – 40300,-7814092750
Řežábek Michal 1973 M 40+300,-Zaplaceno
Sekmiler Libor 1984 M 21 – 40300,-Zaplaceno
Schejbalová Anna 1981 Třemošná Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Schneider Martin 1993 M 21 – 40300,-Zaplaceno
Směšná Radka 1971 Běhny Ž 40+300,-Zaplaceno
Směšný michal 1984 Plzeň M 21 – 40300,-Zaplaceno
Spourová Kateřina 1985 Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Straka Michal 1985 M 21 – 40300,-Zaplaceno
Suchanová Ester 1979 Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Sušanský Ladislav 1981 M 21 – 40300,-Zaplaceno
Svobodová Kristýna 1996 Třemošná Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Šilingr Zdeněk 1979 Seal´s RUN M 21 – 40300,-Zaplaceno
Šiplová Markéta 1975 Ž 40+300,-Zaplaceno
Švarcová Marta 1978 Třemošná Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Ulč Jiří 1976 Třemošná M 40+300,-Zaplaceno
Vimmerova Vladislava 1984 Stod Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Vochocová Gabriela 1995 Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Vostrá Jana 1996 Strašice Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Vrátníková Alice 1976 Rozběháme Česko Ž 40+300,-Zaplaceno
Weingartlová Daniela 1992 Rotava Ž 21 – 40300,-Zaplaceno
Zelenka Zdeněk 1969 Wanda club M 40+300,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: KČT TJ Tatran Třemošná
Petr Kule
Číslo účtu: 2800125783/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)