Přihlášky na závody

Přihlášení na Brdonoš - duatlon pro děti 28.7.2018

Registrace do 26.7.2018 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Brdonoš - duatlon pro děti dne 28.7.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Běhavý Jindra 2012 MGD Milín CH2 (chlapci roč. 2013 - 2012)
Běhavý Vojta 2014 MGD Milín CH1 (chlapci do 4 let - roč. 2014 a mladší)
Diviš Petr 2006 Mokrovraty CH5 (chlapci roč. 2006 - 2007)
Falcník Štěpán 2015 Varel Frištenský/Podlesí CH1 (chlapci do 4 let - roč. 2014 a mladší)
Houžvička Matěj 2011 1fk Příbram CH3 (chlapci roč. 2011 - 2010)
Houžvičková Jindřiška 2009 Přibram D4 (dívky roč. 2009 - 2008)
Janeček Tomáš 2012 Hejvy's Intimmate Team CH2 (chlapci roč. 2013 - 2012)
Janečková Eliška 2014 Hejvy's Intimmate Team D1 (dívky do 4 let - roč. 2014 a mladší)
Kolářová Kateřina 2009 SK Vlaška D4 (dívky roč. 2009 - 2008)
Krotká Natálie 2009 Pribram CH4 (chlapci roč. 2009 - 2008)
Krotký Adam 2009 Pribram CH4 (chlapci roč. 2009 - 2008)
Lantora Jiří 2009 Příbram CH4 (chlapci roč. 2009 - 2008)
Lantora David 2012 Příbram CH2 (chlapci roč. 2013 - 2012)
Mácha Pavel 2013 Ouběnice CH2 (chlapci roč. 2013 - 2012)
Matějcová Kristýna 2013 jehlanka.cz D2 (dívky roč. 2013 - 2012)
Matějec Kryštof Roman 2016 jehlanka.cz CH1 (chlapci do 4 let - roč. 2014 a mladší)
Miriťuk Tobiáš 2014 Příbram CH1 (chlapci do 4 let - roč. 2014 a mladší)
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB CH4 (chlapci roč. 2009 - 2008)
Novák Vít 2014 Dobříš CH1 (chlapci do 4 let - roč. 2014 a mladší)
Novotný Josef 2014 Bohutín CH1 (chlapci do 4 let - roč. 2014 a mladší)
Pešek Matěj 2014 Podlesí CH1 (chlapci do 4 let - roč. 2014 a mladší)
Pešek Patrik 2015 Podlesí CH1 (chlapci do 4 let - roč. 2014 a mladší)
Pokorná Tereza 2007 Loko Beroun D5 (dívky roč. 2006 - 2007)
Řeháček Daniel 2012 BeFit Příbram CH2 (chlapci roč. 2013 - 2012)
Schusová Eliška 2014 Řevnice D1 (dívky do 4 let - roč. 2014 a mladší)
Schusová Marie 2011 Řevnice D3 (dívky roč. 2011 - 2010)
Sobotka Jakub 2006 MFK Dobříš CH5 (chlapci roč. 2006 - 2007)
Šantorová Eliška 2009 BSK Cyklo-Market D4 (dívky roč. 2009 - 2008)
Šprongl Matěj 2013 TSK Praha CH2 (chlapci roč. 2013 - 2012)
Špronglová Kamila 2015 TSK Praha D1 (dívky do 4 let - roč. 2014 a mladší)
Veselý Vojtěch 2007 BSK CMJ Nový Knín CH5 (chlapci roč. 2006 - 2007)

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.