Přihlášky na závody

Přihlášení na Brdonoš - hlavní závod 28.7.2018

Registrace do 26.7.2018 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Brdonoš - hlavní závod dne 28.7.2018

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Albl Zdeněk 1977 Cyklo-Market Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Andrisani Matt 1978 Delaware Destroyers Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Benek Jan 1982 Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Beran Václav 1977 Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Böhm Marek 1980 Pivní Balet Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Bonk Roman 1993 Triklub Příbram Muži do 25 let400,-5213049675
Brožík Valdemar 1976 A bude hůř Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Brůček František 1979 Příbram Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Coufal Ctibor 1977 HBC Hostivař Muži 36 - 45 let400,-5221065978
Černá Klára 1990 Ženy 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Červenka Daniel 1975 Nový Knín Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Červený Miloš 1966 ČS BIKE TEAM Muži nad 46 let400,-Zaplaceno
Dočkálek Libor 1973 STS Chvojkovice Brod B Muži 36 - 45 let400,-5218043618
Doležal Vladislav 1999 Muži do 25 let400,-Zaplaceno
Doležal Václav 1996 Symbio + CE Energy Muži do 25 let400,-Zaplaceno
Dušan Novotný 1992 Dussen Muži 26 - 35 let400,-5228059581
Dušek Milan 1979 Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Dvořáček Martin 1984 Team Herbalife24 Muži 26 - 35 let400,-5217040169
Falcník Martin 1976 Varel Frištenský/Podlesí Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Fic Martin 1974 STS Chvojkovice Brod "B" Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice Brod "B" Ženy 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Franěk Jan 1978 Brdonoš Muži 36 - 45 let400,-5210049521
Havlíček Jan 1973 OneMD Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Hodermarský Peter 1982 Muži 36 - 45 let400,-5227042978
Hohl Willy 1990 Jawaklam Podlesí Muži 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Holeček Petr 1983 Příbram Muži 26 - 35 let400,-5214063927
Hošek Stanislav 1974 Buková Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Hošková Martina 1973 Buková Ženy 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Hrochová Jana 1979 Ženy 36 - 45 let400,-5217054738
Hrubá Gábina 1977 BSK racing Ženy 36 - 45 let400,-5211066738
Immer Jaroslav 1962 Hejvy´s intimmate team Muži nad 46 let400,-Zaplaceno
Kahoun Filip 1968 HC Dobříš Muži nad 46 let400,-5209061542
Kalvach Jaroslav 1982 Praha Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Kasík Václav 1975 TK Březnice Muži 36 - 45 let400,-5217045341
Kasík Jan 2004 JTK-Březnice Muži do 25 let400,-Zaplaceno
Kasík Tomáš 1972 JTK-Březnice Muži nad 46 let400,-Zaplaceno
Kodet Jarda 1979 Mokrovraty Muži 36 - 45 let400,-5215061724
Kokštejn Jan 1982 Příbram Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Kolář Jiří 1986 Monex PB Muži 26 - 35 let400,-5221065247
Konečná Hana 1974 Praha Ženy 36 - 45 let400,-5217048045
Kott Jakub 1991 Pribram Muži 26 - 35 let400,-5213057394
Kozelka Martin 1983 Muži 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Krsek Jan 1996 Muži do 25 let400,-Zaplaceno
Kříž Pavel 1979 Brdonoš Muži 36 - 45 let400,-5221068342
Kuba Václav 1987 Muži 26 - 35 let400,-5207056093
Kuban Lukáš 1987 Muži 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Kubovsky Josef 1981 Prague Muži 36 - 45 let400,-5217040789
Kubrichtová Kateřina 1993 Dussen Ženy do 25 let400,-Zaplaceno
Kubů Ondřej 1989 Brdonoš Team Muži 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Lenemayer Jana 1983 Nafrnenky Ženy 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Lošťák Tomáš 1991 Příbram Muži 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Lukášová Lucie 1984 Ženy 26 - 35 let400,-5207054189
Matějec Hynek 1982 jehlanka.cz Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Matějka Josef 1977 Sedlice Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Meloun Ondřej 2002 Muži do 25 let400,-5206059802
Miloš Houžvička 1978 Přibram/Liblice Muži 36 - 45 let400,-5222055842
Mourek František 2001 Muži do 25 let400,-5221067253
Nekolný Karel 1976 Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Nikodem Michal 1976 Kola expert Muži 36 - 45 let400,-5217045371
Novotný Martin 1980 Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Novotný Ladislav 1982 Příbram Muži 36 - 45 let400,-5230040573
Novotný Dušan 1992 Dussen Muži 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Novotný Filip 1986 Nový Knín Muži 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Oktábcová Ivana 1970 Ženy nad 46 let400,-5206058163
Pačandová Dana 1971 Hejvy's intimmate team Ženy nad 46 let400,-Zaplaceno
Pajkrtová Michaela 1979 BSK racing Ženy 36 - 45 let400,-5218068367
Palowská Veronika 1992 Příbram Ženy 26 - 35 let400,-5217044701
Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod"B" Muži nad 46 let400,-Zaplaceno
Pavlíček Tomáš 2001 Dobříš Muži do 25 let400,-Zaplaceno
Pavlišen Petr 1999 4timing/TriKlub Pb Muži do 25 let400,-5210046215
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 36 - 45 let400,-5213069513
Peška Viktor 1968 SK UP Olomouc Muži nad 46 let400,-5210051597
Peškař Otakar 1973 Brdonoš team Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Peterková Lucie 1986 Ženy 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Petrášek Pavel 1968 Muži nad 46 let400,-5203069157
Plzenský Aleš 1978 Brdonoš Team Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Procházka Tomáš 1984 Muži 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Provazník Jan 1979 Bohutín Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Pulec Jan 1994 Muži do 25 let400,-5210043790
Rejnartová Markéta 1988 Ženy 26 - 35 let400,-5210046532
Routa Michal 1984 Muži 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Řezník Milan 1957 Hejvy's Intimmate team Muži nad 46 let400,-Zaplaceno
Skála Milan 1960 Čenkov Muži nad 46 let400,-Zaplaceno
Skopec Vladimír 1982 AC Hostivař Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Slezáková Jana 1986 Hejvy tym Ženy 26 - 35 let400,-5210061069
Smejkalová Jana 1980 Kytín Ženy 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Smíšek Martin 1976 geomart Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Sobolík Luděk 1974 AC Jablonná Muži 36 - 45 let400,-5221061894
Soňa Rubá 1993 Ženy do 25 let400,-5217052079
Souček Filip 1984 Muži 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Soukup Petr 1970 STEVENS CYKLOSVEC Muži nad 46 let400,-5217064579
Spikova Lenka 1979 Delaware Destroyers Ženy 36 - 45 let400,-5217045197
Strnad Ondřej 1981 Stodůlky Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Suchanek Pavel 1979 S_kary Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Sůsa David 1993 DSRacing12 Muži do 25 let400,-Zaplaceno
Symon Martin 1958 Kraken Team Dobříš Muži nad 46 let400,-Zaplaceno
Šálková Alena 1980 TJ drmlovo pole Ženy 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Šiška Petr 1988 Cyklo-Market Muži 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Šlehofer Zdeněk 1971 SCK ŠLAUF Muži nad 46 let400,-5221063456
Šnobl Pavel 1978 Sport Team Dubno Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Špot Jan 1994 Chlapský klub a alkoholičky Muži do 25 let400,-Zaplaceno
Šprongl Vojtěch 1982 TSK Praha Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Štefl Petr 1986 Jawaklam Podlesí Muži 26 - 35 let400,-Zaplaceno
ŠŤOVÍČKOVÁ DARINA 1979 PRO DOMA STAVEBNINY Ženy 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Štufka Milan 1989 Dobříš Muži 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Švancar Petr 1969 STS Chvojkovice Brod " B " Muži nad 46 let400,-Zaplaceno
Švancar Matej 1998 STS Chvojkovice Brod " B " Muži do 25 let400,-Zaplaceno
Švancar Filip 2004 STS Chvojkovice Brod " B " Muži do 25 let400,-5326047239
Švandelíková Lenka 1990 SRTG Příbram Ženy 26 - 35 let400,-5221067893
Švecová Lucie 1979 Nafrněnky Ženy 36 - 45 let400,-5207053154
Švejnoha Martin 1970 Vranovice Muži nad 46 let400,-Zaplaceno
Tomáš Lukšan 1983 AUTOLUKSAN.CZ Muži 26 - 35 let400,-5221068629
Treybalová Zuzana 1968 Hejvy´s intimmate team Ženy nad 46 let400,-Zaplaceno
Ulč Zdeněk 1981 Kocanda Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Urešová Sylvie 1976 Příbram Ženy 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Vácha Tomáš 1975 DJ Tomáš-team Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Veltruský Jarda 1973 Káčátko a tříkolka Muži 36 - 45 let400,-5224046971
Vesecká Renata 1973 Pankration gym Ženy 36 - 45 let400,-5217040592
Vesecká Nicol 2004 TRI KLUB Příbram Ženy do 25 let400,-5217045419
Vesecký Jiří 1973 Pankration gym Muži 36 - 45 let400,-5217042136
Vidner Štěpán 1985 TSK Praha Muži 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Vitiš Michal 1979 VP Muži 36 - 45 let400,-5209064917
Vlnas Radek 1970 Muži nad 46 let400,-5202058731
Vojtíšek Ondřej 1991 Muži 26 - 35 let400,-5207052795
Vyroubal Jiří 1979 V-sport Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Brdonoš Podlesí z.s.
Číslo účtu: 2900413125/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)