Přihlášky na závody

Přihlášení na Zbraslavská Závist 1.9.2018

Registrace do 1.9.2018 08:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Zbraslavská Závist dne 1.9.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bartošová Veronika 2002 SK Jeseniova Juniorky
Bartošová Jiřina 1974 Praha 8 Ženy 35 - 44 let
Blumentritová Simona 1978 Adventní běhání Ženy 35 - 44 let
Borovičková Lenka 1973 SMOLA Chůze Praha z.s. Ženy 45 - 54 let
Borovsky Jindrich 1982 Hradcany Muži 20 - 39 let
Dolejšová Jitka 1960 Sabzo Praha Ženy 55 - 64 let
Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies Muži 40 - 49 let
Flaks Jan 1962 AC Nýřany Muži 50 - 59 let
Fliegl Miroslav 1954 PSK Olymp Praha Muži 60 - 69 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 let
Gregorová Jitka 1991 Žleby Ženy 20 - 34 let
Havlík Pavel 1979 KT Tryskomyš Muži 20 - 39 let
Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha Muži 50 - 59 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 20 - 39 let
Hrstkova Vladěna 1987 Kerteam Ženy 20 - 34 let
Hybš Marek 1987 SRTG Kolín Muži 20 - 39 let
Chlumský Luboš 1956 Vokovice Muži 60 - 69 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Juniorky
Kolbaba Pavel 1968 Lucky Family 1 Muži 50 - 59 let
Koudelka Drahomír 1971 Meixner Consulting Muži 40 - 49 let
Kratochvílová Iva 1987 Sokol Hlubočepy Ženy 20 - 34 let
Kynclová Zuzana 1982 Velké Popovice Ženy 35 - 44 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Minchev Ivan 1957 JUST Muži 60 - 69 let
Mojzešová Milena 1965 Báječné ženy v běhu Ženy 45 - 54 let
Novák Radomír 1970 Laco Team Muži 40 - 49 let
Nový Břetislav 1947 SABZO Praha Muži nad 70 let
Olšová Veronika 1993 Tri Ski Horní Počernice Ženy 20 - 34 let
Pautov Sergey 1969 SK Rover Praha Muži 40 - 49 let
Pech Jindřich 1980 Žleby Muži 20 - 39 let
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Picková Jana 1972 Chramiště Ženy 45 - 54 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy 55 - 64 let
Prouza Milan 1990 SC Radotín Muži 20 - 39 let
Rada Petr 1964 ACOH Praha Muži 50 - 59 let
Rožánek Vladimír 1958 SABZO Muži 60 - 69 let
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let
Sedláček Patrik 2008 OK Roztoky Junioři
Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky Muži 50 - 59 let
Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky Ženy 45 - 54 let
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Scheu Harald 1969 Praha 3 Muži 40 - 49 let
Schovánek Petr 1965 Krčský les C Muži 50 - 59 let
Svoboda Vojtěch 1984 Modřany Muži 20 - 39 let
Svobodová Tereza 1999 Spartak Praha 4 Juniorky
Škrabalek Jan 1970 Krcsky les Muži 40 - 49 let
Šťástka Jiří 1958 TURBOMOŠT Lhota Muži 60 - 69 let
Tarant Jiří 1958 Praha 10 Muži 60 - 69 let
Urban Josef 1956 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Urban Lukáš 1980 Rungo Muži 20 - 39 let
Vačkář Jan 2007 Štěchovice Junioři
Věžníková Andrea 2004 ASK Slavia Praha Juniorky
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlachynská Libuše 1962 TURBOMOŠT Lhota Ženy 55 - 64 let
Zeidlerová Jarmila 1951 SNB Praha Ženy nad 65 let
Živný Michal 1963 Stromovka Muži 50 - 59 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.