Přihlášky na závody

Přihlášení na Hvězdonice - Ondřejov 14.7.2018

Registrace do 13.7.2018 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Hvězdonice - Ondřejov dne 14.7.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Adamcová Andrea 1973 Spartak Vlašim-atletika Ženy 45 - 54 let
Bartoš Lukas 2008 FK Kobylisy Junioři
Bartošová Jiřina 1974 Praha 8 Ženy 35 - 44 let
Bartošová Veronika 2002 SK Jeseniova Juniorky
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 35 - 44 let
Cinka Ivan 1957 Benešovský běžecký klub Muži 60 - 69 let
Eliáš Petr 1985 Úřad MČ Praha 12 Muži 20 - 39 let
Flaks Jan 1962 AC Nýřany Muži 50 - 59 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let
Gregorová Jitka 1991 Žleby Ženy 20 - 34 let
Hálová Petra 1985 Benešovský běžecký klub Ženy 20 - 34 let
Havlíčková Adéla 1991 Aslan Ženy 20 - 34 let
Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha Muži 50 - 59 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 20 - 39 let
Chlumský Luboš 1956 Vokovice Muži 60 - 69 let
Kočovský Miroslav 1971 Senohraby Muži 40 - 49 let
Koudelka Drahomír 1971 Meixner Consulting Muži 40 - 49 let
Král Vítězslav 1976 Rysy Muži 40 - 49 let
Kratochvílová Iva 1987 Sokol Hlubočepy Ženy 20 - 34 let
Krejčí Jitka 1985 Ženy 20 - 34 let
Krejsa Václav 1952 BONBON Muži 60 - 69 let
KUBR LUCAS 2004 AC LAURA-BELGIE Junioři
Kulhavý Martin 1979 Chodov Muži 20 - 39 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Merasicka Dagmar 1959 Continental Automotive cz s. R. O Ženy 55 - 64 let
Minchev Ivan 1957 JUST Muži 60 - 69 let
Mojzešová Milena 1965 Báječné ženy v běhu Ženy 45 - 54 let
Novák Radomír 1970 Laco Team Muži 40 - 49 let
Nový Břetislav 1947 SABZO Praha Muži nad 70 let
Olšová Veronika 1993 Tri Ski Horní Počernice Ženy 20 - 34 let
Paukert Milan 1950 Sabzo Muži 60 - 69 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Muži 20 - 39 let
Picková Jana 1972 Chramiště Ženy 45 - 54 let
Pištěk Radim 1989 Praha Muži 20 - 39 let
Plášil Matěj 1999 TJ Sokol Senohraby Junioři
Plášilová Kateřina 1976 Sokol Senohraby Ženy 35 - 44 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy 55 - 64 let
Pucholt Miroslav 1951 SABZO / Praha Muži 60 - 69 let
Rožánek Vladimír 1958 SABZO Muži 60 - 69 let
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let
Říha Karel 1969 Soběhrdy Muži 40 - 49 let
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Schovánek Petr 1965 Krčský les C Muži 50 - 59 let
Slanec Miroslav 1990 Zlenice Muži 20 - 39 let
Spilková Eliška 2000 TJ Sokol Senohraby Juniorky
Svoboda Vojtěch 1984 Modřany Muži 20 - 39 let
Svobodová Tereza 1999 Spartak Praha 4 Juniorky
Šedivý Zdeněk 2000 Atletika Benešov Junioři
Šesták Jindřich 1956 ASP Muži 60 - 69 let
Šibravová Lenka 1982 kerteam Ženy 35 - 44 let
ŠIMON Miloš 1944 PSK UNION Praha Muži nad 70 let
Šťástka Jiří 1958 TURBOMOŠT Lhota Muži 60 - 69 let
Štorch Bohuslav 1942 Sezimovo Ústí II Muži nad 70 let
Tarant Jiří 1958 Praha 10 Muži 60 - 69 let
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let
Tržilová Iva 1986 TJ Maratonstav Úpice Ženy 20 - 34 let
Třísková Katarína 1971 Praha 6 Ženy 45 - 54 let
Urban Josef 1956 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Urban Lukáš 1980 Rungo Muži 20 - 39 let
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy 55 - 64 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlachynská Libuše 1962 TURBOMOŠT Lhota Ženy 55 - 64 let
Vnouček Karel 1976 ASK-Hrdlořezy Muži 40 - 49 let
Volf Michal 1983 Štefko Running Team Muži 20 - 39 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 50 - 59 let
Živný Michal 1963 Stromovka Muži 50 - 59 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.