Přihlášky na závody

Přihlášení na Jardův kopec 24.4.2018

Registrace do 24.4.2018 14:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Jardův kopec dne 24.4.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Adámek Petr 1954 SABZO Muži 60 - 69 let
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 35 - 44 let
Bednář Petr 1978 Praha 8 Muži 40 - 49 let
Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU Muži 20 - 39 let
Borovičková Lenka 1973 SMOLA Chůze Praha Ženy 45 - 54 let
Borovský Jindřich 1982 Hradcany Muži 20 - 39 let
Březina Petr 1946 SABZO Muži nad 70 let
Buchtík Ondřej 1981 abnd racing team Muži 20 - 39 let
Diviš Martin NOK 1963 SNB Praha Muži 50 - 59 let
Dolejšová Jitka 1960 Praha 4 Ženy 55 - 64 let
Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies Muži 40 - 49 let
Dvořák Tomáš 1972 Atlet Šestajovice Muži 40 - 49 let
Dvořáková Petra 1974 Atlet Šestajovice Ženy 35 - 44 let
Eliáš Petr 1985 Úřad MČ Praha 12 Muži 20 - 39 let
Flaks Jan 1962 AC Nýřany Muži 50 - 59 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 let
Gregorová Jitka 1991 Žleby Ženy 20 - 34 let
Hejna Jan 1984 Rumový Express Muži 20 - 39 let
Hladina Tomáš 1982 Praha 8 Muži 20 - 39 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 20 - 39 let
Hrstková Vladěna 1987 Kerteam Ženy 20 - 34 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Juniorky
Jámborová Daša 1978 Dukla Praha Ženy 35 - 44 let
Jarosil Tomáš 1965 Praha Muži 50 - 59 let
Jelínek Karel 1951 PSK Olymp Praha Muži 60 - 69 let
Jiroušková Veronika 1970 Báječné ženy v běhu Ženy 45 - 54 let
Kolbaba Pavel 1968 Lucky Family 1/ ČBK Muži 50 - 59 let
Koudelka Drahomír 1971 Meixner Consulting Muži 40 - 49 let
Král Vítězslav 1976 Rysy Muži 40 - 49 let
Ludrovský Martin 1977 Trubín Muži 40 - 49 let
Mádr Radim 1991 Praha Muži 20 - 39 let
Mach Štěpán 1980 Bohnice Muži 20 - 39 let
Minchev Ivan 1957 JUST Muži 60 - 69 let
Novák Radomír 1970 Laco Team Muži 40 - 49 let
Nový Břetislav 1947 SABZO Muži nad 70 let
Obrová Hana 1989 Bonbon/Praha Ženy 20 - 34 let
Ondra Vladimír 1968 Diversity Beast Muži 50 - 59 let
Pech Jindřich 1980 Žleby Muži 20 - 39 let
Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Muži 20 - 39 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy 55 - 64 let
Pštrossová Marie 1959 SNB Praha Ženy 55 - 64 let
Rada Petr 1964 AC Obora Hvězda Praha Muži 50 - 59 let
Rožánek Vladimír 1958 SABZO Muži 60 - 69 let
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let
Sedláček Jaroslav 1968 Ok Roztoky Muži 50 - 59 let
Sedláček Patrik 2008 Ok Roztoky Junioři
Sedláčková Linda 2000 Ok Roztoky Juniorky
Sedláčková Petra 1970 Ok Roztoky Ženy 45 - 54 let
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha Muži 60 - 69 let
Schovánek Petr 1965 Krčský les C Muži 50 - 59 let
Svoboda Vojtěch 1984 Modřany Muži 20 - 39 let
Šesták Jindřich 1956 ASP Muži 60 - 69 let
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 20 - 39 let
Štros Ota 1965 Bonbon Praha Muži 50 - 59 let
Štrosová Alice 1970 Bonbon Praha Ženy 45 - 54 let
Tausinger Igor 1949 Crotalus Muži 60 - 69 let
Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy Ženy 45 - 54 let
Tržilová Iva 1986 TJ Maratonstav Úpice Ženy 20 - 34 let
Třísková Katarína 1971 Praha 6 Ženy 45 - 54 let
Uxa Tomáš 1965 URT Beroun Muži 50 - 59 let
Uxová Anett 2000 URT Beroun Juniorky
Vlachynská Libuše 1962 TURBOMOŠT Ženy 55 - 64 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 50 - 59 let
Werner Petr 1951 Liga 100 Praha Muži 60 - 69 let
Werner Lukáš 1985 Zelená liška Muži 20 - 39 let
Zeidlerova Jarmila 1951 SNB Ženy nad 65 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.