Přihlášky na závody

Přihlášení na Běh na Čerčanský Chlum 24.2.2018

Registrace do 23.2.2018 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh na Čerčanský Chlum dne 24.2.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Adámek Petr 1954 SABZO Muži 60 - 69 let
Bartošová Veronika 2002 Sk Jeseniova Juniorky
Beranová Denisa 1986 Čerčany Ženy 20 - 34 let
Čižinský Jaromír 1955 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Dolejšová Jitka 1960 ---Sabzo Ženy 55 - 64 let
Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies Muži 40 - 49 let
Dvořák Tomáš 1972 Atlet Šestajovice Muži 40 - 49 let
Eremka Libor 1988 TJ Jiskra Humpolec Muži 20 - 39 let
Flígr Daniel 1975 Krotitelé dechů Muži 40 - 49 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let
Gregorová Jitka 1991 Žleby Ženy 20 - 34 let
Harnoš Petr 1986 Veselí nad Moravou Muži 20 - 39 let
Herda Jan 1983 SKP Nymburk Muži 20 - 39 let
Horák Laďa 1974 SKK Spartak Čtyřkoly Muži 40 - 49 let
Hrubá Klára 2001 Velké Popovice Juniorky
Hrubý Petr 1973 Velké Popovice Muži 40 - 49 let
Chmela Jiří 1969 Sparta Košíře Muži 40 - 49 let
Kolbaba Pavel 1968 Lucky Family 1 Muži 50 - 59 let
Kratochvílová Iva 1987 Sokol Hlubočepy Ženy 20 - 34 let
Kynclová Zuzana 1982 Velké Popovice Ženy 35 - 44 let
Ludrovský Martin 1977 Koh-I-Noor Machinery Muži 40 - 49 let
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 40 - 49 let
Obrová Hana 1989 Bonbon/Praha Ženy 20 - 34 let
Ondra Vladimír 1968 Diversity Beast Muži 50 - 59 let
Paszyc Matouš 1996 Čerčany Muži 20 - 39 let
Pech Jindřich 1980 Žleby Muži 20 - 39 let
Pecháček Jan 1979 Praha Muži 20 - 39 let
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Pospíšil Pavel 1980 Benešovský běžecký klub Muži 20 - 39 let
Procházková Irena 1957 TJ Háje Ženy 55 - 64 let
Pštrossová Marie 1959 SNB Praha Ženy 55 - 64 let
Ročňáková Slávka 1945 M tým Zvole Ženy nad 65 let
Rožánek Vladimír 1958 SABZO Muži 60 - 69 let
Sedláček Patrik 2008 OK Roztoky Junioři
Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky Muži 50 - 59 let
Sedláček Jaroslav 2003 OOB Kotlářka Junioři
Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky Ženy 45 - 54 let
Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky Juniorky
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha Muži 60 - 69 let
Semenchukov Maxim 1985 Running Cheff Muži 20 - 39 let
Seruti Antonio 1977 ČESYK Muži 40 - 49 let
Sládeček Jakub 1974 Senešnice Muži 40 - 49 let
Slavík Vojta 2005 Poříčí nad Sázavou Junioři
Slovák Tomáš 1969 Traged Team Muži 40 - 49 let
Stanke Pavel 1983 Vrátno Muži 20 - 39 let
Suttr Pavel 1968 SV Mrač Muži 50 - 59 let
Svoboda Jan 1943 Příbram Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let
Šesták Jindřich 1956 ASP Muži 60 - 69 let
Šibravová Lenka 1982 Praha Ženy 35 - 44 let
Šizling Arnošt 1967 Vysoká Lhota Muži 50 - 59 let
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 20 - 39 let
Šulc Miroslav 1968 Divišov Muži 50 - 59 let
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let
Tržilová Iva 1986 TJ Maratonstav Úpice Ženy 20 - 34 let
Tůma Jiří 1963 Obchodní akademie Vlašim Muži 50 - 59 let
Urban Josef 1956 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Vajglová Kristýna 2003 Atlet Šestajovice Juniorky
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy 55 - 64 let
Veselý Michal Lustig 1980 Bike Notoric Muži 20 - 39 let
Věžníková Andrea 2004 ASK Slavia Praha Juniorky
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vitko Martin 1992 Lednické kone Muži 20 - 39 let
Vladyka Jaromír 1956 Studio POLE Velké Popovice Muži 60 - 69 let
Werner Lukáš 1985 Zelená liška Muži 20 - 39 let
Zemková Helena 1972 Čerčany Ženy 45 - 54 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.