Přihlášky na Kopce

Tento web poskytuje organizátorům malých běžeckých závodů k tisku prezentační formuláře a běžcům možnost být na nich předepsaní. Pro obě strany se tím urychlí čas strávený při samotné prezentaci, pouze si vyzvednou startovní číslo.

Přihlášení na Lochovice - Plešivec 8.7.2018

Seznam přihlášených

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 55 let
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 35 - 44 let
Bělohlávek Karel 1981 Podluhy Muži 20 - 39 let
Blecha Vladislav 1964 Liga 100 Praha Muži 50 - 59 let
Bonk Roman 1993 Triklub Příbram Muži 20 - 39 let
Brabec Miloslav 1956 Rokycany Muži 60 - 69 let
Brotánek Jan 1980 doJižníAmeriky.cz Muži 20 - 39 let
Butzke Petr 1959 Kotva Braník Muži 50 - 59 let
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník Ženy nad 55 let
Čermák Vratislav 1981 Nusle Muži 20 - 39 let
Černá Tereza 2013 BIOS FIT Dívky do 7 let
Černý Martin 1991 AC Trial Plzeň Muži 20 - 39 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši do 7 let
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let
Dočkálek Libor 1973 STS Chvojkovice Brod B Muži 40 - 49 let
Dragounová Eliška 2006 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši do 7 let
Firtova Eva 1973 Aquapark PB Ženy 45 - 54 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Flegl Vlastimil 1986 AO Spartak Vrchlabí Muži 20 - 39 let
Fliegl Miroslav 1954 PSK Olymp Praha Muži 60 - 69 let
Fousek Karel 2010 1. FK Příbram Hoši 8 - 9 let
Fousek Vlastimil 1978 Vorvani Muži 40 - 49 let
Franěk Ondřej 1990 Rybářské potřeby Burian Muži 20 - 39 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 let
Hartman Marek 1990 ZŠ Nové Strašecí Muži 20 - 39 let
Havrlík Matouš 1990 PlešivecTeam - Lhotka Muži 20 - 39 let
Hejl Libor 1982 Hostomice Muži 20 - 39 let
Hejlová Viktorie 2007 Líně Dívky 10 - 11 let
Herda Jan 1983 SKP Nymburk Muži 20 - 39 let
Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha Muži 50 - 59 let
Honců Jiří 1956 SK Zahořany Muži 60 - 69 let
Horyna David 1966 SK Zahořany Muži 50 - 59 let
Hořejšová Hana 1960 Příbram Ženy nad 55 let
Houzvicka Milos 1978 Pribram Muži 40 - 49 let
Houzvickova Katerina 1984 Pribram Ženy 20 - 34 let
Hrabák Petr 1989 AF Team Plzeň Muži 20 - 39 let
Hradecký Jan 1983 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Chochola Petr 1977 ZŠ Nové Strašecí Muži 40 - 49 let
Chochola Vladimír 1950 MK Kladno Muži 60 - 69 let
Chocholová Ivana 1979 ZŠ Jince Ženy 35 - 44 let
Jámborová Daša 1978 SC Radotín Ženy 35 - 44 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let
Javůrek Jiří 1948 TJ Maratonstav Úpice Muži nad 70 let
Jeník Radek 2007 HC Příbram Hoši 10 - 11 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Jiří Brych 1988 Blaník Strunkovice Muži 20 - 39 let
Kantor Stanislav 2012 Příbram Hoši do 7 let
Kantorová Zuzka 2010 Příbram Dívky 8 - 9 let
Klampflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí Ženy 45 - 54 let
Klementova Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Klementova Olivie 2012 Beroun Dívky do 7 let
Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška Ženy 35 - 44 let
Konopásek Radek 1989 Krušovice Muži 20 - 39 let
Korba lukáš 1983 Novovesáci Muži 20 - 39 let
KORYTÁR JÁN 1952 AC Falcon ROKYCANY Muži 60 - 69 let
Král Vítězslav 1976 Rysy Muži 40 - 49 let
Krejčí Jitka 1985 Ženy 20 - 34 let
Krejsa Václav 1952 Bonbon Praha Muži 60 - 69 let
Kroupova Petra 1984 Pribram Ženy 20 - 34 let
Krušina Sebastian 1992 Kamenné Žehrovice Muži 20 - 39 let
Kubínová Ivana 1980 Ženy 35 - 44 let
KUBR LUCAS 2004 AC LAURA-BELGIE Hoši 14 - 15 let
Kulík David 1989 SK Zahořany Muži 20 - 39 let
Kutlák Patrik 2009 SK Sportovní Příbram Hoši 8 - 9 let
Kyncl Marek 2002 Doubravan Újezd Dorostenci
KYSELÝ Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let
Leitner Josef 1969 Příbram Muži 40 - 49 let
Les Josef 1947 TJ Maratonstav Úpice Muži nad 70 let
Levý Vojtíšek 2013 Praha 10 Hoši do 7 let
Maleček Martin 1975 Žižkovský tygři Muži 40 - 49 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Matějovský Pavel 1965 AVC/MaratonKladno Muži 50 - 59 let
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 40 - 49 let
Medová Ivana 1977 Zbečno Ženy 35 - 44 let
Míková Marie 2012 Domeček Hořovice Dívky do 7 let
Minchev Ivan 1957 JUST Muži 60 - 69 let
Mucha Petr 1947 Praha 8 Muži nad 70 let
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Hoši 10 - 11 let
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let
Oberlander Jan 1975 TJ Sokol Senohraby Muži 40 - 49 let
Olšová Veronika 1993 Tri Ski Horní Počernice Ženy 20 - 34 let
Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod"B" Muži 50 - 59 let
Pavlíček Tomáš 2001 STS Chvojkovice-Brod"B" Dorostenci
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 40 - 49 let
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let
Pechek František 1953 TJ Maratonstav Úpice Muži 60 - 69 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Pergelt Marek 2008 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 let
Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Muži 20 - 39 let
Picková Jana 1972 Chramiště Ženy 45 - 54 let
Picková Anna 2001 Chramiště Dorostenky
Plášil Matěj 1999 TJ Sokol Senohraby Junioři
Plavec Hynek 1978 D.Dušníky Muži 40 - 49 let
Pokorný Martin 1974 SK Zahořany - ChytreNaDomacnost.cz Muži 40 - 49 let
Pokorný Ondřej 2005 SK Zahořany - ChytreNaDomacnost.cz Hoši 12 - 13 let
Povalová Eva 1984 Ženy 20 - 34 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy nad 55 let
Procházka Petr 2001 Walkers Dorostenci
Rendl Josef 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Sedláček Miroslav 1999 Hořovice Junioři
Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky Muži 50 - 59 let
Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky Juniorky
Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky Ženy 45 - 54 let
Seeman Tomáš 1968 Medicína Praha Muži 50 - 59 let
Seemanova Jana 1975 SABZO Ženy 35 - 44 let
Seemanova Johana 2004 Sokol Strašnice Dívky 14 - 15 let
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Shattuck Radmila 1975 Chrastany u Rakovnika Ženy 35 - 44 let
Schovánek Petr 1965 Krčský les C Muži 50 - 59 let
Sirůček Kamil 1979 Přibram Muži 20 - 39 let
Sirůčková Jana 1980 Přibram Ženy 35 - 44 let
Skála Václav 1983 Běžecký klub České spořitelny Muži 20 - 39 let
Skalička Jan 2000 Triklub Příbram Junioři
Sládeček Jakub 1974 Senešnice Muži 40 - 49 let
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let
Smrčka Miloš 1954 BK Říčany Muži 60 - 69 let
Sojka Karel 1977 Zbečno Muži 40 - 49 let
Sojková Anežka 2008 LOKO Beroun Dívky 10 - 11 let
Sojková Dorota 2010 LOKO Beroun Dívky 8 - 9 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 55 let
Šesták Jindřich 1956 ASP Muži 60 - 69 let
Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany Muži 50 - 59 let
Škaryd Martin 1985 Rs fitness Muži 20 - 39 let
Škeřík Robert 1979 Kerteam Muži 20 - 39 let
Škrlant Martin 1979 Žebrák Muži 20 - 39 let
Šmída Oldřich 1948 TJ Maratonstav Úpice Muži nad 70 let
Šťástka Jiří 1958 TURBOMOŠT Muži 60 - 69 let
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 20 - 39 let
Štorch Bohuslav 1942 Sezimovo Ústí II Muži nad 70 let
Štůtek Stanislav 1958 TJ Maratonstav Úpice Muži 60 - 69 let
Šůcha Václav 1946 SV Stříbro Muži nad 70 let
Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Trnka David 2010 Praha 15 Hoši 8 - 9 let
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let
Třísková Katarína 1971 Ženy 45 - 54 let
Turečková Jana 1968 Tenisový Klub Bohutín Ženy 45 - 54 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Turková Daniela 2010 Beroun Dívky 8 - 9 let
Urban Josef 1956 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Urbanová Zora 1974 Příbram Ženy 35 - 44 let
Uxa Tomáš 1965 URT Beroun Muži 50 - 59 let
Uxa Lukáš 2003 URT Beroun Hoši 14 - 15 let
Uxová Anett 2000 Lokomotiva Beroun Juniorky
Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Válek Jan 1964 Praha 5 Muži 50 - 59 let
Vaněk Petr 1966 Fitness & Relax Lev Nový Bydžov Muži 50 - 59 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy nad 55 let
Vesecká Renáta 1973 Pankration gym Ženy 45 - 54 let
Vesecká Nicol 2004 TRI KLUB Příbram Dívky 14 - 15 let
Vesecká Sarah 2010 Pankration gym Dívky 8 - 9 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 Muži 60 - 69 let
Vladyka Jan 1992 Muži 20 - 39 let
Vlachynská Libuše 1962 TURBOMOŠT Ženy nad 55 let
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram Muži 20 - 39 let
Vokůrka Radek 2002 Doubravan Újezd Dorostenci
Vokůrka Tomáš 1974 SK Doubravan Újezd Muži 40 - 49 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 50 - 59 let
Voříšková Klára 1988 Bezdědice Ženy 20 - 34 let
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se / Halex Muži 20 - 39 let
Votava Martin 1971 Kraluv Dvůr Muži 40 - 49 let
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 8 - 9 let
Vraštilová Miloslava 1956 TJ MARATONSTAV Úpice Ženy nad 55 let
Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let
Weber Jiří 2007 HC Příbram Hoši 10 - 11 let
Zděnovcová Aneta 2007 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Zděnovcová Adéla 2014 Příbram Dívky do 7 let
Zindulková Tereza 2011 Beroun Dívky do 7 let

Formuláře k tisku

Kategorie Počet přihlášených csv xls html PDF
Dívky 10 - 11 let 4 csv xls html PDF
Dívky 12 - 13 let 3 csv xls html PDF
Dívky 14 - 15 let 2 csv xls html PDF
Dívky 8 - 9 let 6 csv xls html PDF
Dívky do 7 let 5 csv xls html PDF
Dorostenci 4 csv xls html PDF
Dorostenky 1 csv xls html PDF
Hoši 10 - 11 let 4 csv xls html PDF
Hoši 12 - 13 let 2 csv xls html PDF
Hoši 14 - 15 let 2 csv xls html PDF
Hoši 8 - 9 let 4 csv xls html PDF
Hoši do 7 let 4 csv xls html PDF
Juniorky 2 csv xls html PDF
Junioři 3 csv xls html PDF
Muži 20 - 39 let 31 csv xls html PDF
Muži 40 - 49 let 21 csv xls html PDF
Muži 50 - 59 let 18 csv xls html PDF
Muži 60 - 69 let 18 csv xls html PDF
Muži nad 70 let 8 csv xls html PDF
Ženy 20 - 34 let 6 csv xls html PDF
Ženy 35 - 44 let 11 csv xls html PDF
Ženy 45 - 54 let 11 csv xls html PDF
Ženy nad 55 let 8 csv xls html PDF
Celkem: 178 celý sešit xls Komplet PDF
Absolutněxls